VÝUKA

SESTAVTE SI SVŮJ TRÉNINK

Chybí Vám tréninky v tělocvičně a už Vás svrbí chodidla? Tak si na stránkách navrhněte svůj video-trénink a začněte se hýbat. Každý den můžete mít jiný trénink, je to jen na Vás, co chcete dnes cvičit. Zaměřit se na výskoky, nebo na ruce, nebo si střihnete trochu posilka, měňte si tréninky jak potřebujete. Postupně rozšiřujeme témata a natočená videa.

HECNĚTE SE

Chcete vyzvat kamarády z oddílu k poměření sil ve stoji na hlavě s prstem v zadní kapse kalhot nebo třeba v počtu kopů za minutu? Chcete vyběhnout zámecké schody na čas a jste zvědaví, kdo bude rychlejší než Vy? Natočte výzvu, pošlete ji do světa a počkejte, jak dopadnou ostatní.

DALŠÍ MATERIÁLY

Nepamatujete si délku postoje? Nevíte, jaká je 7. technika v sestavě na modrý pásek? Zajímá Vás korejská historie? Chcete se dozvědět více o panu generálovi CHOI HONG HI? Odpovědi na Vaše otázky najdete v bohatých materiálech, které ve spolupráci s Českým svazem Taekwonda připravili čeští instruktoři a učitelé.

POKEC K TRÉNINKŮM

Chcete s kamarády a kolegy z tréninku popovídat o způsobu, jakým trénujete, nebo o přípravě na závody? Využijte POKEC. Ať naše stránky žijí :-)